A Skanzen munkatársainak elérhetőségei

Forduljon hozzánk bizalommal! Munkatársaink örömmel segítenek Önnek.
Szerző: Skanzen 2017. november 16.
Szervezeti egységNévBeosztásTelefonE-mail
Főigazgatóság Dr. Cseri Miklós
főigazgató 26/502-503 cseri.miklos@skanzen.hu
Dr. Sári Zsolt általános főigazgató-helyettes 26/502-557 sari.zsolt@skanzen.hu
Dr. Bereczki Ibolya ágazati feladatokért felelős főigazgató-helyettes 26/502-539 bereczki.ibolya@skanzen.hu
Balogh Enikő a Szennai Skanzen vezetője 26/502-522 balogh.eniko@skanzen.hu
Nagyné dr. Batári Zsuzsanna

tudományos titikár

26/502-575 batari.zsuzsanna@skanzen.hu
Titkárság Vári Csilla titkárságvezető 26/502-501 skanzentitkarsag@skanzen.hu
Biztonsági osztály Mizsányi József osztályvezető 26/502-527 mizsanyi.jozsef@skanzen.hu
Tudományos és Ismeretátadási Igazgatóság Dr. Sári Zsolt igazgató 26/502-557 sari.zsolt@skanzen.hu
Néprajzi osztály     Nagyné dr. Batári Zsuzsanna tudományos és ismeretátadási igazgató, néprajzkutató 26/502-575 batari.zsuzsanna@skanzen.hu
Balázs-Legeza Borbála
muzeológus (szülési szabadságon) 26/502-568 legeza.borbala@skanzen.hu
Ágoston-Szűcs Brigitta muzeológus
(szülési szabadságon)
26/502-568

szucs.brigitta@skanzen.hu

Dr. Vass Erika néprajzkutató

0630/3839869

 

vass.erika@skanzen.hu
Kloska Tamás történész-muzeológus 26/502-568

kloska.tamas@skanzen.hu

Tömöri Szilvia muzeológus 26/502-568

tomori.szilvia@skanzen.hu

Gyűjteményi osztály        Bánsági-Pénzes Petra mb. osztályvezető 26/502-585
0630/3187638
penzes.petra@skanzen.hu
Németh Szandra osztályvezető (szülési szabadságon)   nemeth.szandra@skanzen.hu
Bazsó Gábor rendszergazda, informatikus
26/502-564 bazso.gabor@skanzen.hu
Deim Péter fényképész 26/502-559 deim.peter@skanzen.hu
Polák-Erdős Klára adattáros (szülési szabadságon) 26/502-535 erdos.klara@skanzen.hu
Pákay Viktória adattáros 26/502-533 pakay.viktoria@skanzen.hu
Fodor Andrea adatrögzítő, könyvtáros 26/502-560 fodor.andrea@skanzen.hu
Gáspár Mihály gyűjteménykezelő 26/502-558 gaspar.mihaly@skanzen.hu
Draskóczy Attila gyűjteménykezelő 26/502-558 draskoczy.attila@skanzen.hu
Bánáti Balázs gyűjteménykezelő 26/502-558 banati.balazs@skanzen.hu
Kovács Dorottya Marianna
adattáros 26/502-535 kovacs.dorottya@skanzen.hu
Csippán Tamás digizalizációs csoportvezető 26/502-577

csippan.tamas@skanzen.hu

Restaurátor osztály Szendrődiné Gombás Ágnes osztályvezető 26/502-545 gombas.agnes@skanzen.hu
Hugyecsek Balázs restaurátor 26/502-543 hugyecsek.balazs@skanzen.hu
Kovács Levente restaurátor 26/502-540 kovacs.levente@skanzen.hu
Rózsa Lőrinc restaurátor 26/502-540 rozsa.lorinc@skanzen.hu
Szabó Balázs restaurátor 26/502-540 szabo.balazs@skanzen.hu
Zámbó Vera restaurátor 26/502-542 zambo.vera@skanzen.hu
Faragó Szandra restaurátor 26/502-542 farago.szandra@skanzen.hu
Kokas Márta segédrestaurátor 26/502-542 kokas.marta@skanzen.hu
Nagy Mariann segédrestaurátor 26/502-542 nagy.mariann@skanzen.hu
Ismeretátadási osztály     Bokonics-Kramlik Márta mb. osztályvezető 0670/9037877 kramlik.marta@skanzen.hu
Szigethy Zsófia múzeumpedagógus (szülési szabadságon)   szigethy.zsofia@skanzen.hu
B. Tódor Enikő múzeumpedagógus 0630/7488549​ todor.eniko@skanzen.hu
Kustánné Hegyi Füstös Ilona múzeumpedagógus 0630/7488550 khf.ili@skanzen.hu
Molnár József múzeumpedagógus 0670/9037876​ molnar.jozsef@skanzen.hu
Pintérné Herczeg Andrea múzeumpedagógus 0630/8706934​ herczeg.andrea@skanzen.hu
Róznerné Lipcsey Zsuzsanna múzeumpedagógus 0670/4569443​ lipcsey.zsuzsanna@skanzen.hu
Babiczky Nóra oktatásszervező 0630/5627513​ babiczky.nora@skanzen.hu
Közönségszolgálati osztáy
    
Faár Tamara osztályvezető (szülési szabadságon)   faar.tamara@skanzen.hu
Lengyel Emese mb. osztályvezető 26/502-567 lengyel.emese@skanzen.hu
Fehér Dóra programszervező 26/502-596

feher.dora@skanzen.hu

Mikola-Tömösváry Leila programszervező 26/502-516

tomosvary.leila@skanzen.hu

Stefaich-Veres Enikő frontszemélyzeti koordinátor 26/502-553 veres.eniko@skanzen.hu
Épület- és Területfenntartási Igazgatóság Samarjai István épület- és területfenntartási igazgató 06-20/416-3232

samarjai.istvan@skanzen.hu

 

Építészeti Műterem  Buzás Miklós főépítész 26/502-555 buzas.miklos@skanzen.hu
Szuromi Anna  építész 26/502-574 szuromi.anna@skanzen.hu
Farkas-Mezei Zsófia építész 26/502-574 farkas-mezei.zsofi@skanzen.hu
Devescovi-Iuga Daniela műszaki ügyintéző 26/502-574 devescovi.daniela@skanzen.hu
Épület és területkarbantartási osztály Antali Gábor műszaki osztályvezető 26/502-518 antali.gabor@skanzen.hu
Scherk Tímea műszaki koordinátor 26/502-504 scherk.timea@skanzen.hu
Vidra Zoltán gépjármű-előadó   vidra.zoltan@skanzen.hu

Gazdasági és Értékesítési Igazgatóság    

Pénzügyi és Számviteli Osztály   

Tusán Róbert gazdasági és értékesítési igazgató 26/502-525 tusan.robert@skanzen.hu
Mészárosné Karacs Anita gazdasági és értékesítési igazgatóhelyettes 26/502-528 karacs.anita@skanzen.hu
Czikora Erzsébet pénzügyi és számviteli osztályvezető 26/502-578 czikora.erzsebet@skanzen.hu
Besenyeiné Barna Györgyi bér- és munkaügyi előadó 26/502-505 besenyeine.gyorgyi@skanzen.hu
Gelseiné Horváth Ilona pénzügyi előadó 26/502-523 horvath.ilona@skanzen.hu
Cserniné
Kocsis Ilona
raktáros 26/502-505 kocsis.ilona@skanzen.hu
Palkovics Erzsébet pénzügyi előadó 26/502-523 palkovics.ferencne@skanzen.hu
Dr. Lukácsné Bodnár Bernadett könyvelő 26/502-550 bodnar.bernadett@skanzen.hu
Rubint Szilvia pénzügyi előadó 26/502-523 rubint.szilvia@skanzen.hu
Pfisztner Éva pénzügyi előadó 26/502-550 pfisztner.eva@skanzen.hu
Kovács Edit pénzügyi előadó 26/502-550 kovacs.edit@skanzen.hu

Kommunikációs és Marketing Főosztály

Horváth Anita főosztályvezető 26/502-570 horvath.anita@skanzen.hu
Kommunikációs Osztály Fodor Gabriella kommunikációs osztályvezető 26/502-507 fodor.gabriella@skanzen.hu
Angeli Adrienn
sajtóreferens 26/502-536 adrienn.angeli@skanzen.hu
Bayer Alexandra online kommunikációs munkatárs 26/502-530 bayer.alexandra@skanzen.hu
Kelemen Dániel PR menedzser, Szennai Skanzen sajtóreferens, designer
26/502-566 kelemen.daniel@skanzen.hu
Marketing Osztály Geiger Judit marketing és értékesítési osztályvezető 26/502-511 geiger.judit@skanzen.hu
Zsembery-Lukáts Lilla rendezvényszervező 26/502-561 lukats.lilla@skanzen.hu
Kutasi Rita rendezvényszervező 26/502-515 eskuvo@skanzen.hu
Bukri Dóra rendezvényszervező 0630/362-9839 bukri.dora@skanzen.hu
Verebes Edina oktatásszervező 26/502-519

verebes.edina@skanzen.hu

Veres Ildikó
értékesítési menedzser 0630/3629257 veres.ildiko@skanzen.hu
Sándor Kinga értékesítési menedzser 06301654955 sandor.kinga@skanzen.hu
Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ


Nagy Magdolna
megbízott igazgató   nagy.magdolna@skanzen.hu
Káldy Mária főtanácsadó   kaldy.maria@skanzen.hu
A MOKK további munkatársainak  elérhetőségeiért kattintson ide.
Szellemi Kulturális Örökség Igazgatóság Dr. Csonka-Takács Eszter igazgató 0630/3127687 csonkatakacs.eszter@skanzen.hu
Pál-Kovács Dóra szakmai referens 0630/6324030 palkovacs.dora@skanzen.hu
Debrődi Boglárka szakmai referens 0630/2405482
debrodi.boglarka@skanzen.hu
Arkhely Fruzsina szakmai referens 0630/3629749 arkhely.fruzsina@skanzen.hu
Magyarországi Tájházak Központi
Igazgatósága
Dr. Bereczki Ibolya igazgató 26/502-539 bereczki.ibolya@skanzen.hu
Fancsalszki Noémi néprajzos muzeológus 0630/8470897 fancsalszki.noemi@skanzen.hu
Prikler Szilvia Beatrix néprajzos muzeológus 0630/2892201 prikler.szilvia@skanzen.hu
Kmellár Viktória néprajzos muzeológus 0630/1795686 kmellar.viktoria@skanzen.hu

 

 

Szennai Skanzen >>

(A Szentendrei Skanzen tagintézménye)
Tagintézményvezető: Balogh Enikő

balogh.eniko@skanzen.hu

06-26/502-522

 

Skanzenért Nonprofit Kft.

A Kft. ügyvezető igazgatója: Varga-Sziráki Adrienn

sziraki.adrienn@skanzen.hu

06-30/565-50-82

 

Portékabolt

(A szentendrei Skanzen múzeumi boltja)

dunkel.szilvi@skanzen.hu
06-26/502-581
Elérhető a múzeum nyitvatartási napjain 10:00-től 17:30-ig

munkatársak munkatársaink elérhetőség elérhetőségek kapcsolat


Kapcsolódó cikkek